€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë

€ 65,000
Ali Demi, ,
add to favorites
44

Pershkrim

Shitet apartament 1+1 te Ish Marka e Vjetër. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 64 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga korridori, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor, ka orientim lindje dhe shitet i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Ali Demi
Qyteti:
Area:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 40540
Cmimi: € 65,000
Siperfaqa: 64 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 1

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

€ 59,000
Shitet apartament 2+1 te Rruga e Thesarit në Fresk. Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim të një pallati me a [more]
Shitet apartament 2+1 te Rruga e Thesarit në Fresk. Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim të një pallati me a [more]
2 1 77 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 3+1, Vasil Shanto, Tiranë

€ 143,000
Shitet apartament 3+1 te Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 159 m2. Apartamenti ka [more]
Shitet apartament 3+1 te Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 159 m2. Apartamenti ka [more]
3 2 159 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Kavajës, Tir...

€ 187,000
Shitet apartament 2+1 te Kompleksi Tirana Garden Building Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të [more]
Shitet apartament 2+1 te Kompleksi Tirana Garden Building Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të [more]
2 2 125 m2detaje

Shitet, Apartament 1+1, Bulevardi Gjergj Fis...

€ 65,000
Shitet apartament 1+1 përballë Ish Ekspozitës. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 41.3 m2. Apart [more]
Shitet apartament 1+1 përballë Ish Ekspozitës. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 41.3 m2. Apart [more]
1 1 41 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat