Shitet, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë

Shitet apartament 1+1 te Ali Demi. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensore dhe ka sipërfaqe 87 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, kubaturë të rregullt dhe orientim perëndim. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na … Continue reading Shitet, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë