€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Apartament 1+1, Astir, Tiranë

€ 55,000
Astir, ,
add to favorites
130

Pershkrim

Shitet apartament 1+1 në Astir. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 66 m2. Apartamenti është i mobiluar dhe  përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Adresa: Astir
Qyteti:
Area:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 33785
Cmimi: € 55,000
Siperfaqa: 66 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 1

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shiten, Opsione Apartamentesh, Don Bosko, Ti...

Shiten opsione apartamentesh në Don Bosko. Apartamentet ndodhen në kate të ndryshme të një pallati me ashensor, kan [more]
Shiten opsione apartamentesh në Don Bosko. Apartamentet ndodhen në kate të ndryshme të një pallati me ashensor, kan [more]
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë

€ 38,000
Shitet apartament 1+1 te Rruga e Dajtit në Fresk. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor d [more]
Shitet apartament 1+1 te Rruga e Dajtit në Fresk. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor d [more]
1 1 69 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Yzberisht, Tiranë

€ 45,000
Shitet apartament 1+1 në Yzberisht. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfa [more]
Shitet apartament 1+1 në Yzberisht. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfa [more]
1 1 72 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Qendër, Tiranë

€ 137,000
Shitet apartament 2+1 i përshtatur në 3+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim të një pallati me as [more]
Shitet apartament 2+1 i përshtatur në 3+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim të një pallati me as [more]
3 2 120 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat