Shitet, Apartament 1+1, Brryli, Tiranë

Shitet apartament 1+1 te Brryli. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 65 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, toalisht i mobiluar dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet. Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos … Continue reading Shitet, Apartament 1+1, Brryli, Tiranë