€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Apartament 1+1, Bulevardi Bajram Curri, Tiranë

€ 80,000
Bullevardi Bajram Curri, ,
add to favorites
68

Pershkrim

Shitet apartament 1+1 te Ish Ekspozita. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 54 m2. Apartamenti përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Bullevardi Bajram Curri
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 40460
Cmimi: € 80,000
Siperfaqa: 54 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 9

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë

€ 65,000
Shitet apartament 1+1 te Ish Marka e Vjetër. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 64 m2. Apartament [more]
Shitet apartament 1+1 te Ish Marka e Vjetër. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 64 m2. Apartament [more]
1 1 64 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Elbasanit, T...

€ 85,000
Shitet apartament 1+1 te Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues dhe ka sip [more]
Shitet apartament 1+1 te Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues dhe ka sip [more]
1 1 57 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko, Tiranë

€ 85,000
Shitet apartament 2+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor dhe ka s [more]
Shitet apartament 2+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor dhe ka s [more]
2 2 103 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Kristal Center, Tira...

€ 105,000
Shitet apartament 2+1 te Kristal Center. Apartamenti ndodhet në katin parë të një pallati të ri dhe ka sipërfaqe 10 [more]
Shitet apartament 2+1 te Kristal Center. Apartamenti ndodhet në katin parë të një pallati të ri dhe ka sipërfaqe 10 [more]
2 2 106 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat