€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë

€ 50,000
Fresku, ,
add to favorites
246

Pershkrim

Shitet apartament 1+1, mundësi adaptimi në 2+1 te Fresku. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 70 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, orientim jug dhe përbëhet nga salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Fresku
Qyteti:
Area:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 34166
Cmimi: € 50,000
Siperfaqa: 70 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 5

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Apartament 3+1, Kodra e Diellit, Tir...

€ 238,400
Shitet apartament 3+1 te Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 149 m2. Apartamenti [more]
Shitet apartament 3+1 te Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 149 m2. Apartamenti [more]
3 2 149 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Astir, Tiranë

€ 70,000
Shitet apartament 1+1 në Astir. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërf [more]
Shitet apartament 1+1 në Astir. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërf [more]
1 1 70 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Xhanfize Keko,...

€ 72,000
Shitet apartament 1+1 te Rruga Xhanfize Keko. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një kompleksi të ri dhe ka s [more]
Shitet apartament 1+1 te Rruga Xhanfize Keko. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një kompleksi të ri dhe ka s [more]
1 1 83 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Astir, Tiranë

€ 51,500
Shitet apartament 1+1 në Astir te dy Palmat. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim të një pallati të ri me ashe [more]
Shitet apartament 1+1 në Astir te dy Palmat. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim të një pallati të ri me ashe [more]
1 1 78 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat