Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë

Shitet apartament 1+1, mundësi adaptimi në 2+1 te Fresku. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 70 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, orientim jug dhe përbëhet nga salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh. Për informacione më të detajuara … Continue reading Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë