Shitet, Apartament 1+1, Oxhaku, Tiranë

Shitet apartament 1+1 të Oxhaku. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 63.5 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga korridori, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet me dritare. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.