€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Barrikadave, Tiranë

€ 109,000
Rruga e Barrikadave, ,
add to favorites
217

Pershkrim

Shitet apartament 1+1 i cili mund të konvertohet lehtësisht në 2+1 te Rruga e Barrikadave. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati të ri me fasadë të ventiluar dhe ka sipërfaqe 64.3 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është bosh dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Adresa: Rruga e Barrikadave
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 44594
Cmimi: € 109,000
Siperfaqa: 64 m2
Dhoma: 1
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 7

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Zogu i Zi, Tiranë

€ 168,000
Shitet apartament 2+1 te Zogu i Zi. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me dy ashensore dhe ka sip [more]
Shitet apartament 2+1 te Zogu i Zi. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me dy ashensore dhe ka sip [more]
2 2 105 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 3+1, Qendër, Tiranë

€ 170,000
Shitet apartament 3+1 te 9-katëshet. Apartamenti ndodhet në katin e tretë banim të një pallati me ashensor dhe ka s [more]
Shitet apartament 3+1 te 9-katëshet. Apartamenti ndodhet në katin e tretë banim të një pallati me ashensor dhe ka s [more]
3 2 120 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Brryli, Tiranë

€ 77,000
Shitet apartament 2+1 te Brryli. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues (6 katësh) dhe ka s [more]
Shitet apartament 2+1 te Brryli. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues (6 katësh) dhe ka s [more]
2 1 76 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Brryli, Tiranë

€ 110,000
Shitet apartament 2+1 te Brryli. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 93 m [more]
Shitet apartament 2+1 te Brryli. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 93 m [more]
2 1 93 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat