Shitet, Apartament 1+1, Rruga Kongresi i Manastirit, Tiranë

Shitet apartament 1+1 te kompleksi i ri te Rruga Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 66 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, kubaturë të rregullt dhe përbëhet nga salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.