€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Xhanfize Keko, Tiranë

€ 72,000
Rruga Xhanfize Keko, ,
add to favorites
55

Pershkrim

Shitet apartament 1+1 te Rruga Xhanfize Keko. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një kompleksi të ri dhe ka sipërfaqe 83 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti ka orientim lindje-perëndim, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Rruga Xhanfize Keko
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 38686
Cmimi: € 72,000
Siperfaqa: 83 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 7

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Kavajës, Tir...

€ 63,000
Shitet apartament 2+1 te Rruga e Kavajës. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor dhe [more]
Shitet apartament 2+1 te Rruga e Kavajës. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor dhe [more]
2 2 97 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Kavajës, Tir...

€ 86,000
Shitet apartament 2+1 te Rruga e Kavajës. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati të ri me ashensor dhe [more]
Shitet apartament 2+1 te Rruga e Kavajës. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati të ri me ashensor dhe [more]
2 2 136 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Kinostudio, Tiranë

€ 60,000
Shitet apartament 2+1 në Kinostudio. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 75.5 m2. Apartamenti ka o [more]
Shitet apartament 2+1 në Kinostudio. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 75.5 m2. Apartamenti ka o [more]
2 1 76 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 3+1, Astir, Tiranë

€ 99,000
Shitet apartament 3+1 në Astir. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një pallati me ashensor dhe ka sipërfa [more]
Shitet apartament 3+1 në Astir. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një pallati me ashensor dhe ka sipërfa [more]
3 2 133 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat