Shitet, Apartament 1+1, Vilat Gjermane, Tiranë

Shitet apartament 1+1 te Vilat Gjermane. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 62 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për … Continue reading Shitet, Apartament 1+1, Vilat Gjermane, Tiranë