€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë

€ 124,900
-
Blloku, ,
add to favorites
136

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 i konvertuar në 1+1 në Bllok pranë Petro Ninit. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati pa ashensor buzë rruge dhe ka sipërfaqe 73 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjies, ambjenti i gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet me dritare. Mundësi e mirë banimi ose investimi. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Blloku
Qyteti:
Area:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 44878
Cmimi: € 124,900
Siperfaqa: 73 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 5

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Zogu i Zi, Tiranë

€ 168,000
Shitet apartament 2+1 te Zogu i Zi. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me dy ashensore dhe ka sip [more]
Shitet apartament 2+1 te Zogu i Zi. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me dy ashensore dhe ka sip [more]
2 2 105 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 3+1, Qendër, Tiranë

€ 170,000
Shitet apartament 3+1 te 9-katëshet. Apartamenti ndodhet në katin e tretë banim të një pallati me ashensor dhe ka s [more]
Shitet apartament 3+1 te 9-katëshet. Apartamenti ndodhet në katin e tretë banim të një pallati me ashensor dhe ka s [more]
3 2 120 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Brryli, Tiranë

€ 77,000
Shitet apartament 2+1 te Brryli. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues (6 katësh) dhe ka s [more]
Shitet apartament 2+1 te Brryli. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues (6 katësh) dhe ka s [more]
2 1 76 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Brryli, Tiranë

€ 110,000
Shitet apartament 2+1 te Brryli. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 93 m [more]
Shitet apartament 2+1 te Brryli. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 93 m [more]
2 1 93 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat