Shitet, Apartament 2+1, Bulevardi Zogu I, Tiranë

Shitet apartament 2+1 te Blv Zogu I. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 121 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.