€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko, Tiranë

€ 85,000
Don Bosko, ,
add to favorites
193

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 102.7 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Don Bosko
Qyteti:
Area:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 40495
Cmimi: € 85,000
Siperfaqa: 103 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 4

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Asim Vokshi, T...

€ 78,000
Shitet apartament 2+1 përballë me Harry Fultz. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 85 m2. Apartam [more]
Shitet apartament 2+1 përballë me Harry Fultz. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 85 m2. Apartam [more]
2 1 85 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

€ 59,000
Shitet apartament 2+1 te Rruga e Thesarit në Fresk. Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim të një pallati me a [more]
Shitet apartament 2+1 te Rruga e Thesarit në Fresk. Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim të një pallati me a [more]
2 1 77 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 3+1, Vasil Shanto, Tiranë

€ 143,000
Shitet apartament 3+1 te Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 159 m2. Apartamenti ka [more]
Shitet apartament 3+1 te Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 159 m2. Apartamenti ka [more]
3 2 159 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Kavajës, Tir...

€ 187,000
Shitet apartament 2+1 te Kompleksi Tirana Garden Building Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të [more]
Shitet apartament 2+1 te Kompleksi Tirana Garden Building Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të [more]
2 2 125 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat