Your search results

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Dervish Hima, Tiranë

€ 220,000
Rruga Dervish Hima,
add to favorites
1818

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 në rrugën “Dervish Hima” . Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me sipërfaqe totale 100 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt. Apartamenti është I organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambientin e gatimit , 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkon. Apartamenti ështe shumë mirë I ndriçuar në sajë të orientimit që disponon.Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Sëbashku me apartamentin shitet edhe 1 post parkimi me siperfaqe 20 m2 i përfshirë në çmim. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Rruga Dervish Hima
Qyteti:
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 23283
Cmimi: € 220,000
Siperfaqa: 100 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Garazh: po
Siperfaqa garazhit: 20
Kati: 3

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga 4 Dëshmorët, T...

€ 139,000
Shitet apartament 2+1 pranë gjimnazit Partizani. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim të një pallati me ashens [more]
Shitet apartament 2+1 pranë gjimnazit Partizani. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim të një pallati me ashens [more]
2 2 102 m2detaje

Shitet, Apartament 1+1, Shkolla ”Bajra...

€ 40,000
Shitet apartament 1+1 te shkolla ”Bajram Curri”. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe [more]
Shitet apartament 1+1 te shkolla ”Bajram Curri”. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe [more]
1 1 49 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza, Tir...

€ 75,000
Shitet apartament 2+1 te Rruga Mine Peza. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 92 m2. Apartamenti [more]
Shitet apartament 2+1 te Rruga Mine Peza. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 92 m2. Apartamenti [more]
2 1 92 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 3+1, Vasil Shanto, Tiranë

€ 86,000
Shitet apartament 3+1 te Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 104.7 m2. Apartamenti [more]
Shitet apartament 3+1 te Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 104.7 m2. Apartamenti [more]
3 1 105 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat