€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Apartament 2+1, Oxhaku, Tiranë

€ 85,000
Oxhaku, ,
add to favorites
35

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 pranë Oxhakut. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 99 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Oxhaku
Qyteti:
Area:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 35234
Cmimi: € 85,000
Siperfaqa: 99 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga 4 Dëshmorët, T...

€ 139,000
Shitet apartament 2+1 pranë gjimnazit Partizani. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim të një pallati me ashens [more]
Shitet apartament 2+1 pranë gjimnazit Partizani. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim të një pallati me ashens [more]
2 2 102 m2detaje

Shitet, Apartament 1+1, Shkolla ”Bajra...

€ 40,000
Shitet apartament 1+1 te shkolla ”Bajram Curri”. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe [more]
Shitet apartament 1+1 te shkolla ”Bajram Curri”. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe [more]
1 1 49 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza, Tir...

€ 75,000
Shitet apartament 2+1 te Rruga Mine Peza. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 92 m2. Apartamenti [more]
Shitet apartament 2+1 te Rruga Mine Peza. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 92 m2. Apartamenti [more]
2 1 92 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 3+1, Vasil Shanto, Tiranë

€ 86,000
Shitet apartament 3+1 te Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 104.7 m2. Apartamenti [more]
Shitet apartament 3+1 te Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 104.7 m2. Apartamenti [more]
3 1 105 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat