€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Apartament 2+1, Qendër, Tiranë

€ 180,000
Qendër, ,
add to favorites
164

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 te Piazza. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 96.7 m2. Apartamenti përbëhet nga korridori, ambjenti i ndenjies, ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Mundësi e mirë banimi dhe investimi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Qendër
Qyteti:
Area:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 45602
Cmimi: € 180,000
Siperfaqa: 97 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tira...

€ 125,000
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi 2 Dhoma Gjumi Tualet me dritare Ballkon Kati 4 Pallat [more]
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi 2 Dhoma Gjumi Tualet me dritare Ballkon Kati 4 Pallat [more]
2 1 77 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë

€ 140,000
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi 2 Dhoma Gjumi Tualet Ballkon Kati 5 Pallat Ekzistues M [more]
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi 2 Dhoma Gjumi Tualet Ballkon Kati 5 Pallat Ekzistues M [more]
2 1 90 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tiranë

€ 75,000
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi Dhomë Gjumi Tualet me dritare Ballkon Kati 4 Pallat Ek [more]
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi Dhomë Gjumi Tualet me dritare Ballkon Kati 4 Pallat Ek [more]
1 1 60 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Zogu i Zi, Tiranë

€ 115,000
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi 2 Dhoma Gjumi Depo Tualet Ballkon Kati 4 Pallat Ekzist [more]
Të dhëna mbi apartamentin : Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi 2 Dhoma Gjumi Depo Tualet Ballkon Kati 4 Pallat Ekzist [more]
2 1 77 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat