Shitet, Apartament 2+1, Qendër, Tiranë

Shitet apartament 2+1 te Piazza. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 96.7 m2. Apartamenti përbëhet nga korridori, ambjenti i ndenjies, ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Mundësi e mirë banimi dhe investimi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni … Continue reading Shitet, Apartament 2+1, Qendër, Tiranë