€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Apartament 2+1, Rruga 4 Dëshmorët, Tiranë

€ 129,000
Rruga 4 Dëshmorët, ,
add to favorites
153

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 pranë gjimnazit Partizani. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 102 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete, një ballkon dhe një depo. Apartamenti ka orientim jug-lindje, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Rruga 4 Dëshmorët
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 35312
Cmimi: € 129,000
Siperfaqa: 102 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Apartament 3+1, Don Bosko, Tiranë

€ 148,000
Shitet apartament 3+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe [more]
Shitet apartament 3+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe [more]
3 2 141 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Muzaket, Tiran...

€ 55,000
Shitet apartament 1+1 te Rruga Muzaket. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka sip [more]
Shitet apartament 1+1 te Rruga Muzaket. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka sip [more]
1 1 65 m2detaje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Demir Progri, ...

€ 75,000
Shitet apartament 2+1 pranë Stacionit të Trenit te Rruga Demir Progri. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një [more]
Shitet apartament 2+1 pranë Stacionit të Trenit te Rruga Demir Progri. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një [more]
2 1 91 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Gjon Buzuku, T...

€ 51,000
Shitet apartament 1+1 te Rruga Gjon Buzuku. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim dhe ka sipërfaqe 63.7 m2. A [more]
Shitet apartament 1+1 te Rruga Gjon Buzuku. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim dhe ka sipërfaqe 63.7 m2. A [more]
1 1 64 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat