Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave, Tiranë

Shitet apartament 2+1 te Rruga e Barrikadave. Apartamenti ndodhet në katin e tretë banim të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 112 m2. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na … Continue reading Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave, Tiranë