€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës, Tiranë

€ 156,000
Rruga e Dibres, ,
add to favorites
41

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 te Rruga e Dibrës. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 170 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe është bosh. Apartamenti është i organizuar në tre dhoma, dy tualete dhe disponon një verandë prej 50 m2. Orientimi që ka bën të mundur që të jetë i ndriçuar gjatë gjithë ditës. Apartamenti është në proçes hipotekimi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Rruga e Dibres
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 30310
Cmimi: € 156,000
Siperfaqa: 170 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 6

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Apartament 3+1, Ali Demi, Tiranë

€ 170,100
Shitet apartament 3+1 te Ali Demi. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me dy ashensore dhe ka një [more]
Shitet apartament 3+1 te Ali Demi. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me dy ashensore dhe ka një [more]
2 2 120 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Shkolla e Baletit, T...

€ 53,000
Shitet apartament 1+1 te shkolla e baletit pranë qendrës. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka një sipërfaqe [more]
Shitet apartament 1+1 te shkolla e baletit pranë qendrës. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka një sipërfaqe [more]
1 1 50 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Hoxha Tahsim, ...

€ 120,000
Shitet apartament 2+1 në rrugën Hoxha Tahsim. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe [more]
Shitet apartament 2+1 në rrugën Hoxha Tahsim. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe [more]
2 1 100 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë

€ 65,000
Shitet apartament 2+1 te Ali Demi pranë shkollës ”Kushtrimi i Lirisë”. Apartamenti ndodhet në katin e k [more]
Shitet apartament 2+1 te Ali Demi pranë shkollës ”Kushtrimi i Lirisë”. Apartamenti ndodhet në katin e k [more]
2 1 87 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat