Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës, Tiranë

Shitet apartament 2+1 te Rruga e Dibrës. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 170 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe është bosh. Apartamenti është i organizuar në tre dhoma, dy tualete dhe disponon një verandë prej 50 m2. Orientimi që ka bën të mundur që të jetë i … Continue reading Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës, Tiranë