Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës, Tiranë

Shitet apartament 2+1 te Rruga e Dibrës përballë ministrisë së mbrojtjes. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 92 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti  ka orientim jug-perëndim dhe disponon … Continue reading Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës, Tiranë