Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës, Tiranë

Shitet apartament 2+1 përballë Ministrisë së Mbrojtjes te Rruga e Dibrës. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 102 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar, përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim lindje dhe disponon dokumentacion të … Continue reading Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës, Tiranë