Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Durrësit, Tiranë

Shitet apartament 2+1 te Rruga e Durrësit. Apartamenti ndodhet në katin e tretë banim dhe ka sipërfaqe 107 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar dhe ka orientim lindje-perëndim. Apartamenti disonon dokumentacion të rregullt hipotekor. … Continue reading Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Durrësit, Tiranë