Shitet, Apartament 2+1, Rruga Ferit Xhajko, Tiranë

Shitet apartament 2+1 te Rruga Ferit Xhajko. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 75 m2. Apartamenti është i përshtatur në dy garsoniere. Apartamenti është i përshtatshëm dhe për dyqan pasi ndodhet buzë rrugës kryesore. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.