€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Kongresi i Manastirit, Tiranë

€ 88,900
Rruga Kongresi i Manstirit, ,
add to favorites
39

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 pranë Pediatrisë. Apartamenti ndodhet në katin e pestë banim të një pallati në ndërtim e sipër dhe ka sipërfaqe 98.8 m2. Apartamenti përbëhet nga dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Rruga Kongresi i Manstirit
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 43659
Cmimi: € 88,900
Siperfaqa: 99 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 5

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Ti...

€ 200,000
Shitet apartament 2+1 pranë Kompleksit Dinamo. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dh [more]
Shitet apartament 2+1 pranë Kompleksit Dinamo. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dh [more]
2 2 105 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Astir, Tiranë

€ 80,000
Shitet apartament 2+1 në Astir. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 96 [more]
Shitet apartament 2+1 në Astir. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 96 [more]
2 2 96 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 3+1, Vasil Shanto, Tiranë

€ 140,000
Shitet apartament 3+1 te Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor dhe ka [more]
Shitet apartament 3+1 te Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor dhe ka [more]
3 2 110 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë

€ 100,000
Shitet apartament 2+1 në Ali Dem. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 94 [more]
Shitet apartament 2+1 në Ali Dem. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 94 [more]
2 1 94 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat