Shitet, Apartament 2+1, Rruga Kongresi i Manastirit, Tiranë

Shitet apartament 2+1 te Rruga Kongresi i Manastirit, pranë spitaleve. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 70 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe një tualet me dritare. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara … Continue reading Shitet, Apartament 2+1, Rruga Kongresi i Manastirit, Tiranë