Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza, Tiranë

Shitet apartament 2+1 te Rruga Mine Peza. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 92 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni … Continue reading Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza, Tiranë