€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza, Tiranë

€ 90,000
Rruga Mine Peza, ,
add to favorites
370

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 te Mine Peza. Apartamenti ndodhet në katin e tretë banim dhe ka sipërfaqe 101 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet, një ballkon dhe një depo. Apartamenti ka orientim lindje-perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Rruga Mine Peza
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 36656
Cmimi: € 90,000
Siperfaqa: 101 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 3

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

€ 59,000
Shitet apartament 2+1 te Rruga e Thesarit në Fresk. Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim të një pallati me a [more]
Shitet apartament 2+1 te Rruga e Thesarit në Fresk. Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim të një pallati me a [more]
2 1 77 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 3+1, Vasil Shanto, Tiranë

€ 143,000
Shitet apartament 3+1 te Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 159 m2. Apartamenti ka [more]
Shitet apartament 3+1 te Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 159 m2. Apartamenti ka [more]
3 2 159 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Kavajës, Tir...

€ 187,000
Shitet apartament 2+1 te Kompleksi Tirana Garden Building Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të [more]
Shitet apartament 2+1 te Kompleksi Tirana Garden Building Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të [more]
2 2 125 m2detaje

Shitet, Apartament 1+1, Bulevardi Gjergj Fis...

€ 65,000
Shitet apartament 1+1 përballë Ish Ekspozitës. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 41.3 m2. Apart [more]
Shitet apartament 1+1 përballë Ish Ekspozitës. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 41.3 m2. Apart [more]
1 1 41 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat