Shitet, Apartament 2+1, Rruga Qemal Stafa, Tiranë

Shitet apartament 2+1 plus një garazh pranë Pazarit të Ri. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim dhe ka sipërfaqe 91 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për … Continue reading Shitet, Apartament 2+1, Rruga Qemal Stafa, Tiranë