€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Qemal Stafa, Tiranë

€ 146,900
Rruga Qemal Stafa, ,
add to favorites
380

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 te Rruga Qemal Stafa pranë prokurorisë së përgjithshme. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 113 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe është e organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, një ballkon dhe dy tualete(një me dritare). Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Rruga Qemal Stafa
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 31803
Cmimi: € 146,900
Siperfaqa: 113 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 9

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Apartament 3+1, Don Bosko, Tiranë

€ 148,000
Shitet apartament 3+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe [more]
Shitet apartament 3+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe [more]
3 2 141 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Muzaket, Tiran...

€ 55,000
Shitet apartament 1+1 te Rruga Muzaket. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka sip [more]
Shitet apartament 1+1 te Rruga Muzaket. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka sip [more]
1 1 65 m2detaje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Demir Progri, ...

€ 75,000
Shitet apartament 2+1 pranë Stacionit të Trenit te Rruga Demir Progri. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një [more]
Shitet apartament 2+1 pranë Stacionit të Trenit te Rruga Demir Progri. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një [more]
2 1 91 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Gjon Buzuku, T...

€ 51,000
Shitet apartament 1+1 te Rruga Gjon Buzuku. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim dhe ka sipërfaqe 63.7 m2. A [more]
Shitet apartament 1+1 te Rruga Gjon Buzuku. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim dhe ka sipërfaqe 63.7 m2. A [more]
1 1 64 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat