Shitet, Apartament 2+1, Rruga Qemal Stafa, Tiranë

Shitet apartament 2+1 te Rruga Qemal Stafa pranë prokurorisë së përgjithshme. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 113 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe është e organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, një ballkon dhe dy tualete(një me dritare). Apartamenti disponon dokumentacion … Continue reading Shitet, Apartament 2+1, Rruga Qemal Stafa, Tiranë