Shitet, Apartament 2+1, Selvia, Tiranë

Shitet apartament 2+1 te Rruga e Dibrës te Selvia. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka një sipërfaqe totale 108 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe shitet bosh. Apartamenti është i organizuar në tre dhoma, dy tualete dhe  tre ballkone. Orientimi Jug Perëndim  bën të mundur që të jetë i ndriçuar gjatë gjithë ditës. Apartamenti disponon dokumentacion … Continue reading Shitet, Apartament 2+1, Selvia, Tiranë