Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Shitet apartament 2+1 në Yzberisht. Apartamenti ndodhet në katin e 10-të të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 107.7 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.