€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Apartament 3+1, Astir, Tiranë

€ 99,000
,
add to favorites
118

Pershkrim

Shitet apartament 3+1 në Astir. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 133 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim jug-perëndim, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qyteti:
Area:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 39502
Cmimi: € 99,000
Siperfaqa: 133 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 1

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë

€ 65,000
Shitet apartament 1+1 te Ish Marka e Vjetër. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 64 m2. Apartament [more]
Shitet apartament 1+1 te Ish Marka e Vjetër. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 64 m2. Apartament [more]
1 1 64 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Elbasanit, T...

€ 85,000
Shitet apartament 1+1 te Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues dhe ka sip [more]
Shitet apartament 1+1 te Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues dhe ka sip [more]
1 1 57 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko, Tiranë

€ 85,000
Shitet apartament 2+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor dhe ka s [more]
Shitet apartament 2+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor dhe ka s [more]
2 2 103 m2detaje

Shitet, Apartament 1+1, Bulevardi Bajram Cur...

€ 80,000
Shitet apartament 1+1 te Ish Ekspozita. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati me dy ashensore dhe ka [more]
Shitet apartament 1+1 te Ish Ekspozita. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati me dy ashensore dhe ka [more]
1 1 54 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat