Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë

Shitet apartament 3+1 te Fresku. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 179 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, një tualet dhe verandë. Apartamenti ka orientim jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të … Continue reading Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë