€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

€ 144,000
Komuna e Parisit, ,
add to favorites
200

Pershkrim

Shitet apartament 3+1 te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 144 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni ndenjes mjaft i bollshëm sëbashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete (një me dritare) dhe dy ballkone. Orientimi që ka bën të mundur që apartamenti të jetë i ndriçuar gjatë gjithë ditës. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Komuna e Parisit
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 31785
Cmimi: € 144,000
Siperfaqa: 144 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 8

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Apartament 3+1, Don Bosko, Tiranë

€ 148,000
Shitet apartament 3+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe [more]
Shitet apartament 3+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe [more]
3 2 141 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Muzaket, Tiran...

€ 55,000
Shitet apartament 1+1 te Rruga Muzaket. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka sip [more]
Shitet apartament 1+1 te Rruga Muzaket. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka sip [more]
1 1 65 m2detaje

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Demir Progri, ...

€ 75,000
Shitet apartament 2+1 pranë Stacionit të Trenit te Rruga Demir Progri. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një [more]
Shitet apartament 2+1 pranë Stacionit të Trenit te Rruga Demir Progri. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një [more]
2 1 91 m2detaje
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Gjon Buzuku, T...

€ 51,000
Shitet apartament 1+1 te Rruga Gjon Buzuku. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim dhe ka sipërfaqe 63.7 m2. A [more]
Shitet apartament 1+1 te Rruga Gjon Buzuku. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim dhe ka sipërfaqe 63.7 m2. A [more]
1 1 64 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat