Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Shitet apartament 3+1 te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 144 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni ndenjes mjaft i bollshëm sëbashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete (një me dritare) dhe dy ballkone. Orientimi që ka bën … Continue reading Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë