Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Botanik, Tiranë

Shitet apartament 3+1 te Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensore dhe ka sipërfaqe 140 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt, orientim lindje dhe është totalisht i mobiluar. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti disponon dokumentacion të … Continue reading Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Botanik, Tiranë