Shitet, Apartament 3+1, Myslym Shyri, Tiranë

Shitet apartament 3+1 te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 100 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe orientim lindje-perëndim. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më … Continue reading Shitet, Apartament 3+1, Myslym Shyri, Tiranë