Shitet, Apartament 3+1, Qendër, Tiranë

Shitet apartament 3+1 në qendër. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim dhe ka sipërfaqe totale 152 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë  të rregullt dhe ka orientim jug-perëndim. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, sallonin sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më … Continue reading Shitet, Apartament 3+1, Qendër, Tiranë