Shitet, Apartament 3+1, Xhamia e Tabakëve, Tiranë

Shitet apartament 3+1 te Xhamia e Tabakëve. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 102 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga dhoma e ndenjies, ambjenti i gatimit, tre dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.