€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Dupleks 3+1, Kodra e Diellit 1, Tiranë

€ 220,000
Kodra e Diellit 1, ,
add to favorites
473

Pershkrim

Shitet Dupleks 3+1 te Rezidenca Kodra e Diellit 1. Dupleksi organizohet në dy kate, kati i tretë-katërt të një pallati të ri dhe ka një sipërfaqe totale 164 m2. Apartamenti përbëhet nga salloni, ambjenti i gatimit, tre dhoma gjumi, ballkoni dhe dy tualete. Dupleksi është totalisht i mobiluar në mënyrë moderne dhe momentalisht është i lënë me qera 800 euro në muaj. Për një vizitë në këtë pronë apo më tepër informacione mos hezitoni të na kontaktoni na kontaktoni.

Adresa: Kodra e Diellit 1
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 31651
Cmimi: € 220,000
Siperfaqa: 164 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 3

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Dupleks, Rruga Ferit Xhajko, Tiranë

€ 82,000
Shitet Dupleks te Rruga Ferit Xhajko. Dupleksi ndodhet në katin e pestë dhe të gjashtë të një pallati ekzistues dhe [more]
Shitet Dupleks te Rruga Ferit Xhajko. Dupleksi ndodhet në katin e pestë dhe të gjashtë të një pallati ekzistues dhe [more]
2 2 113 m2detaje
Shitje

Shitet, Duplex, Rruga e Kavajës, Tiranë

€ 178,000
Shitet Duplex te Rruga e Kavajës pranë 21 Dhjetorit. Dupleksi ndodhet në katin e katërt dhe të pestë të një pallati [more]
Shitet Duplex te Rruga e Kavajës pranë 21 Dhjetorit. Dupleksi ndodhet në katin e katërt dhe të pestë të një pallati [more]
4 2 170 m2detaje
Shitje

Shitet, Duplex, Rruga e Elbasanit, Tiranë

€ 320,000
Shitet super Duplex te Rruga e Elbasanit bashkë me dy poste parkimi. Dupleksi ndodhet në katin e pestë dhe të gjash [more]
Shitet super Duplex te Rruga e Elbasanit bashkë me dy poste parkimi. Dupleksi ndodhet në katin e pestë dhe të gjash [more]
2 2 220 m2detaje
Shitje

Shitet, Dupleks, Rruga Ferit Xhajko, Tiranë

€ 138,000
Shitet Dupleks në rrugën Ferit Xhajko te ish restorant Durrësi. Dupleksi ka një sipërfaqe 160 m2 dhe 100 m2 taracë. [more]
Shitet Dupleks në rrugën Ferit Xhajko te ish restorant Durrësi. Dupleksi ka një sipërfaqe 160 m2 dhe 100 m2 taracë. [more]
3 2 260 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat