Shitet, Duplex, Rruga e Elbasanit, Tiranë

Shitet super Duplex te Rruga e Elbasanit bashkë me dy poste parkimi. Dupleksi ndodhet në katin e pestë dhe të gjashtë  të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale prej 220 m2. Dupleksi është totalisht i arreduar nga një arkitekt me të gjitha detajet, përbëhet nga salloni i ndenjes mjaft i bollshëm me oxhak, ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete, një … Continue reading Shitet, Duplex, Rruga e Elbasanit, Tiranë