€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Duplex, Rruga e Kavajës, Tiranë

€ 178,000
Rruga e Kavajës, ,
add to favorites
312

Pershkrim

Shitet Duplex te Rruga e Kavajës pranë 21 Dhjetorit. Dupleksi ndodhet në katin e katërt dhe të pestë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe totale prej 170 m2. Dupleksi është totalisht i arreduar me të gjitha detajet, përbëhet nga salloni i ndenjes mjaft i bollshëm me oxhak, ambjenti i gatimit, katër dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone. Vendodhja e tij ofron të gjitha facilitetet për një jetesë mjaft komode. Prona disponon dokumetacion të rregullt hipotekor. Për një vizitë në këtë pronë apo më tepër informacione mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Rruga e Kavajës
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 33428
Cmimi: € 178,000
Siperfaqa: 170 m2
Dhoma: 5
Dhoma Gjumi: 4
Tualet: 2
Kati: 4

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Dupleks, Rruga Ferit Xhajko, Tiranë

€ 95,000
Shitet Dupleks te Rruga Ferit Xhajko. Dupleksi ndodhet në katin e pestë dhe të gjashtë të një pallati ekzistues dhe [more]
Shitet Dupleks te Rruga Ferit Xhajko. Dupleksi ndodhet në katin e pestë dhe të gjashtë të një pallati ekzistues dhe [more]
2 2 113 m2detaje
Shitje

Shitet, Dupleks, Medreseja, Tiranë

€ 145,000
Shitet Dupleks te Medreseja. Dupleksi ndodhet në katin e dytë dhe të tretë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaq [more]
Shitet Dupleks te Medreseja. Dupleksi ndodhet në katin e dytë dhe të tretë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaq [more]
3 2 140 m2detaje
Shitje

Shitet, Duplex, Rruga e Elbasanit, Tiranë

€ 320,000
Shitet super Duplex te Rruga e Elbasanit bashkë me dy poste parkimi. Dupleksi ndodhet në katin e pestë dhe të gjash [more]
Shitet super Duplex te Rruga e Elbasanit bashkë me dy poste parkimi. Dupleksi ndodhet në katin e pestë dhe të gjash [more]
2 2 220 m2detaje
Shitje

Shitet, Dupleks 3+1, Kodra e Diellit 1, Tira...

€ 220,000
Shitet Dupleks 3+1 te Rezidenca Kodra e Diellit 1. Dupleksi organizohet në dy kate, kati i tretë-katërt të një pall [more]
Shitet Dupleks 3+1 te Rezidenca Kodra e Diellit 1. Dupleksi organizohet në dy kate, kati i tretë-katërt të një pall [more]
3 2 164 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat