€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Duplex, Rruga e Kavajës, Tiranë

€ 178,000
Rruga e Kavajës, ,
add to favorites
555

Pershkrim

Shitet Duplex te Rruga e Kavajës pranë 21 Dhjetorit. Dupleksi ndodhet në katin e katërt dhe të pestë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe totale prej 170 m2. Dupleksi është totalisht i arreduar me të gjitha detajet, përbëhet nga salloni i ndenjes mjaft i bollshëm me oxhak, ambjenti i gatimit, katër dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone. Vendodhja e tij ofron të gjitha facilitetet për një jetesë mjaft komode. Prona disponon dokumetacion të rregullt hipotekor. Për një vizitë në këtë pronë apo më tepër informacione mos hezitoni të na kontaktoni.

Adresa: Rruga e Kavajës
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 33428
Cmimi: € 178,000
Siperfaqa: 170 m2
Dhoma: 5
Dhoma Gjumi: 4
Tualet: 2
Kati: 4

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Dupleks, Qendër, Tiranë

€ 310,000
Shitet Dupleks te Rruga e Barrikadave. Dupleksi ndodhet në katin e gjashtë dhe të shtatë të një pallati me ashensor [more]
Shitet Dupleks te Rruga e Barrikadave. Dupleksi ndodhet në katin e gjashtë dhe të shtatë të një pallati me ashensor [more]
2 2 152 m2detaje
Shitje

Shitet, Dupleks, Rruga Ferit Xhajko, Tiranë

€ 138,000
Shitet Dupleks në rrugën Ferit Xhajko te ish restorant Durrësi. Dupleksi ka një sipërfaqe 160 m2 dhe 100 m2 taracë. [more]
Shitet Dupleks në rrugën Ferit Xhajko te ish restorant Durrësi. Dupleksi ka një sipërfaqe 160 m2 dhe 100 m2 taracë. [more]
3 2 260 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat