€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Dyqan, Ali Demi, Tiranë

€ 120,000
Ali Demi, ,
add to favorites
172

Pershkrim

Shitet dyqan te Ali Demi. Dyqani ka sipërfaqe 80 m2 dhe mund të përdoret për tipologji të ndryshme biznesi. Dyqani disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Adresa: Ali Demi
Qyteti:
Area:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 41015
Cmimi: € 120,000
Siperfaqa: 80 m2

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Dyqan, Pazari i Ri, Tiranë

€ 220,000
Shitet dyqan te Pazari i Ri. Dyqani ka sipërfaqe 47.5 m2, është i pozicionuar buzë rruge dhe disponon dokumentacion [more]
Shitet dyqan te Pazari i Ri. Dyqani ka sipërfaqe 47.5 m2, është i pozicionuar buzë rruge dhe disponon dokumentacion [more]
48 m2detaje
Shitje

Shitet, Dyqan, Don Bosko, Tiranë

€ 150,000
Shitet dyqan në Don Bosko. Dyqani ka sipërfaqe 53 m2, ndodhet në katin zero dhe mund të përdoret për tipologji të n [more]
Shitet dyqan në Don Bosko. Dyqani ka sipërfaqe 53 m2, ndodhet në katin zero dhe mund të përdoret për tipologji të n [more]
1 53 m2detaje
Shitje

Shitet, Dyqan, Rruga Lidhja e Prizërenit, Ti...

€ 1,174,000
Shitet dyqan te Rruga Lidhja e Prizërenit. Dyqani ka sipërfaqe 355.5 m2 neto dhe mund të përdoret për tipologji të [more]
Shitet dyqan te Rruga Lidhja e Prizërenit. Dyqani ka sipërfaqe 355.5 m2 neto dhe mund të përdoret për tipologji të [more]
356 m2detaje
Shitje

Shitet, Dyqan, Rruga Hoxha Tahsim, Tiranë

€ 280,000
Shitet dyqan te Rruga Hoxha Tahsim. Dyqani ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 72 m2. Dyqani është i pozicionuar [more]
Shitet dyqan te Rruga Hoxha Tahsim. Dyqani ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 72 m2. Dyqani është i pozicionuar [more]
72 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat