€ 0 deri € 800,000

me shume opsione kerkimi

€ 0 deri € 9,000,000

me shume opsione kerkimi
We found 0 results. View results
Kerko

€ 0 deri € 1,500,000

me shume opsione kerkimi
we found 0 results
Your search results

Shitet, Dyqan, Fresku, Tiranë

€ 120,000
Fresku, ,
add to favorites
67

Pershkrim

Shitet dyqan në Fresk te Rruga e Teleferikut. Dyqani ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 90 m2. Dyqani është i pozicionuar buzë rruge dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Adresa: Fresku
Qyteti:
Area:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
Shiko ne harte
Prona Nr : 40576
Cmimi: € 120,000
Siperfaqa: 90 m2

Kontaktoni

Skedulo nje takim

Similar Listings

Shitje

Shitet, Dyqan, Ali Demi, Tiranë

€ 120,000
Shitet dyqan te Ali Demi. Dyqani ka sipërfaqe 80 m2 dhe mund të përdoret për tipologji të ndryshme biznesi. Dyqani [more]
Shitet dyqan te Ali Demi. Dyqani ka sipërfaqe 80 m2 dhe mund të përdoret për tipologji të ndryshme biznesi. Dyqani [more]
80 m2detaje
Shitje

Shitet, Dyqan, Rruga Hoxha Tahsim, Tiranë

€ 280,000
Shitet dyqan te Rruga Hoxha Tahsim. Dyqani ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 72 m2. Dyqani është i pozicionuar [more]
Shitet dyqan te Rruga Hoxha Tahsim. Dyqani ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 72 m2. Dyqani është i pozicionuar [more]
72 m2detaje
Shitje

Shitet, Dyqan, Zogu i Zi, Tiranë

€ 350,000
Shitet dyqan te Zogu i Zi. Dyqani ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 101 m2. Dyqani është i pozicionuar në një [more]
Shitet dyqan te Zogu i Zi. Dyqani ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 101 m2. Dyqani është i pozicionuar në një [more]
101 m2detaje
Shitje

Shitet, Dyqan, Qendër, Tiranë

€ 92,000
Shitet dyqan te Galeria në Qendër. Dyqani ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 39 m2. Dyqani është i pozicionua [more]
Shitet dyqan te Galeria në Qendër. Dyqani ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 39 m2. Dyqani është i pozicionua [more]
39 m2detaje
  • Kerkim i avancuar

    € 0 deri € 1,500,000

    me shume opsione kerkimi

Compare Listings

Open chat