Shitet, Dyqan, Fresku, Tiranë

Shitet dyqan në Fresk te Rruga e Teleferikut. Dyqani ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe 90 m2. Dyqani është i pozicionuar buzë rruge dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!